Skip Navigation Links
Bayi Sipariş Yönetimi
Bayi ve Servis Kanalı Yönetimi merkezi ya dağıtık yapıda uygulanabilir. Çok işlevlidir. Bu işlevler ihtiyaca göre özelleştirilebilir.
Merkezi Yapı’da bayiler internette kurulan VPN (Sanal Özel Ağ) üzerinden merkezdeki uygulamayı kullanırlar.
 • Dağıtık Yapı
Dağıtık Yapı’da bayilere kullanacakları CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımı kurulur ya da bayilerin mevcut muhasebe-satış yazılımlarından gerekli bilgilerin merkeze otomatik transferi sağlanır. Bayilere yeni yazılımın kurulması durumunda bu yazılımın kapsamı ve işlevleri ihtiyaca göre esnek bir şekilde belirlenebilir. Muhasebe, Satış ve Stok Yönetimi, Cari Hesap Yönetimi, Satış Geliştirme Yönetimi, Servis Yönetimi kapsamındaki işlevler kapsanabilir.
 • Bayi Yönetim Sistemi
Bayilerinizi internet üzerinden yönetin zaman kazanın, daha fazla bayi oluşturun 
Temel işlevi son kullanıcı bilgilerinin merkezde toplanmasını sağlamaktır. İlişki geliştirme aktivitelerinin ve promosyon duyurularının düzenli bir şekilde yürütülmesine, satış fırsatlarının etkin bir şekilde değerlendirilmesine yardımcı 
olur. Fiyat listeleri, ürün özellikleri gibi bilgilere bayilerin doğrudan erişebilmesini, on line sipariş verebilmesini sağlar. Kurumsal müşteri veri tabanının oluşturulmasını sağlar. Bayiler ve bayilerdeki satış elemanları ile merkez arasında doğrudan iletişim kurulması için gerekli alt yapıyı oluşturur. 
 
Tüm firmalar, özellikle KOBİ'ler için çok uygun bir ticaret şekli olan B2B E-Ticaret ürün seçeneklerinin artması, ürünlerin kalitesinin yükselmesi ve ödeme ve teslimat sıkıntılarının giderilemesin de yardımcı olmaktadır. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesine neden olmaktadır. B2B şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmak için kurulan bir sistemdir. Bu 
yönüyle B2B şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Birçok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler. 
 • Sınırsız ürün yönetimi;

Sınırsız ürün ekleme özelliği, her ürüne özel varyant seçimi, ürünleri optimize etme özelliği, tekli veya çoklu ürün güncelleme, benzer ürün tanımlama, tek tuşla fırsat ürünü, vitrin ürünü indirimli ürün tanımlama. Dinamik sipariş yönetimi; Siparişlerinizi anlık takıp edebilirsiniz, siparişlerinizi dinamik olarak yönetebilirsiniz, gelen siparişlerin durumlarını kolayca değiştirebilirsiniz durum değiştirdiğiniz an bayinize otomatik mail gönderebilirsiniz. Siparişlerinizi yazıcıya dökebilirsiniz. Gelen siparişleriniz anlık olarak mail veya SMS olarak bilgilendirme olarak size oluşmaktadır. 

 • Entegrasyon Hizmetleri;

Tüm şirketlerin XML entegrasyonlarını, muhasebe programlarının entegrasyonlarını kolayca B2B e-ticaret uygulamanıza yazılım destek ekibimizden destek alarak entegre edebilirsiniz. 

 • Stok programı;
Ürünlerinizi kolayca takip edebilirsiniz, ürün girişi, ürün çıkışı, satış geliriniz, stokta azalan ürünlerinizi görebilirsiniz. 
 • Ödeme sistemi;
Tüm ödeme sistemlerini destekleyen B2B e-ticaret programında sanal pos, mobil ödeme, paypal sistemi, kapıda ödeme sistemi, banka havale/eft gibi tüm uygulamaları desteklemektedir. 
 • Kargo yönetimi;
Gelişmiş kargo yönetimi aracılığıyla tüm kargo şirketlerini sisteme tanımlayabilirsiniz. Karga şirketlerine bölge, desi tanımlaya bilirsiniz. Dilediğiniz tutarda karga ücreti tanımlayabilirsiniz. 
 • Yönetici ayarları;
Dilediğiniz kadar yönetici tanımlayabilirsiniz, tanımladığınız yöneticilere yetkilendirme yapabilirsiniz, yöneticilerinizin işlemlerini izleye bilirsiniz, yöneticilerinize iş tanımlaya bilirsiniz, istediğiniz an yetkileri sınırlayabilirsiniz veya yetkilendirmeleri iptal edebilirsiniz. 
 • Online bayi destek sistemi;
B2B E-ticaret sitenizi ziyaret edenleri izleyebilirsiniz, online görüşmeler yapabilirsiniz, satışlarınızı artırabilirsiniz. Bayilerinizle anlık görüşebilirsiniz. 
 • Bayi yönetimi;
Bayilerinizi kolayca yönetebilirsiniz, bayi kartlarıyla bayilerinizin anlık işlemlerini kolayca takıp edebilirsiniz. bayilerinizin özel günlerinde doğum günü ve benzeri günlerde otomatik tebrik mesajları gönderebilirsiniz. 
Bayi ye özel ürün ve içerikler; Bayileriniz için özel fiyatlar, bayilere özel içerikler ve dokumanlar sunabilirsiniz.  
 • Kampanyalar yönetimi;
Puan sistemi, hediye çek yönetimi, pos kampanyaları tavsiye et ve site içi aktivitelere puan verme puanları hediye çekine çevirme gibi birçok yeni uygulama. 
 • Fırsat ürünleri yayınlama;
Ürünlerinizi fırsat ürünleri şeklinde yayınlaya bilirsiniz, dilediğiniz ürünleri tarih vererek ileri tarihlerde yayınlaya bilirsiniz veya zaman koyarak geri sayım yaptırabilirsiniz. 
 • Banner ve reklam yönetimi;

Banner reklam yönetim modülü aracılığıyla dilediğiniz ürünü veya kampanyayı sürekli değiştirme olanağı sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü dönemsel olarak veya standart olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Reklam modülü aracılığıyla sağ veya sol bloklara istediğiniz formatta banner resim, flash, gif gibi reklam kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz. 

 • Haber modülü;
Hizmet ve ürünlerinizle ilgili haberler makaleler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız haber ve makalelerin altına ilgili ürünleri otomatik olarak ekleyebilirsiniz. 
 • B2B E-Ticaret barındırma hizmeti;
Türkiye’nin en büyük veri merkezi TURKCELL SUPERONLİNE altyapısını kullanarak e-ticaret siteniz sınırsızca güven altında yayınlayabilirsiniz. 
 • Kullanım eğitimi;

B2B E-Ticaret sitenizi yönetebilmeniz için merkez adresimizden fiziksel eğitim alabilirsiniz, online eğitim ve yerinde destek eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. 

 • Kurulum sonrası teknik destek hizmeti;
Destek hizmetlerimizden ücretsizce yararlanabilirsiniz, e-ticaret sitelerinde destek hizmeti en önemli noktalardan biri olduğunu unutmamak lazım, destek hizmetlerimiz %100 Müşteri memnuniyeti amaçlanarak 
sağlanmaktadır. 
 

 

Copyright © 2014 Verinet Yazılım | Private Policy

Mansuroğlu Mh. 289 Sk. No:2 Da:503 Bayraklı / İZMİR
Tel : (232) 290 83 95 Fax : (232) 348 11 01